oferta
promocje
nowości
katalogi on-line
e-zamówienia
Projekt modernizacji przy wsparciu UE
projekt UE

PROJEKT: MODERNIZACJA POSIADANYCH OBIEKTÓW Z PRZEZNACZENIEM NA SERWIS SAMOCHODOWY
NR PROJEKTU: UDA.RPSL.01.02.01-00-012/08-00

Naszym priorytetem w rozwoju firmy jest jej dywersyfikacja w obrębie głównej branży, którą jest motoryzacja.

Trzonem jest tu handel hurtowy i detaliczny częściami i akcesoriami samochodowymi. Pierwszym krokiem na etapie rozwoju firmy zostało: Uruchomienie profesjonalnego Auto-Serwisu.

Aby to urzeczywistnić konieczne było wsparcie finansowe Unii Europejskiej ponieważ własne środki nie pozwalały na zrealizowanie tego przedsięwzięcia.

Przy wsparciu środków z Unii Europejskiej udało się nam wykonać: nową bramę wjazdową; parking dla klientów oraz wyremontować i zmodernizować niewykorzystywany budynek gospodarczy do celów Auto-Serwisu. Wyposażyliśmy ten obiekt w nowoczesne urządzenia do obsługi samochodów, takie jak:
- podnośnik dwukolumnowy synchroniczny 300S
- stacja obsługi klimatyzacji FR 2002.8
- urządzenie do geometrii kół MUNSTER 3008 bT PRO+
- tester komputerowy ST 6000
- wyważarka do kół PULSAR H
- montażownica do kół VENUS 20SA 2VIT ASSISTANT
- spawarka POWERTEC 280C PRO
- plazma do cięcia GENESIS 35


W dalszej części projektu, aby usprawnić obsługę klientów, zakupiliśmy 7 stanowisk komputerowych, które pozwalają szybciej i lepiej niż dotychczas wyszukiwać potrzebne części oraz skracają czas obiegu i wydruku dokumentów handlowych. Dla lepszej ochrony i komunikacji wyposażyliśmy obiekt w system monitoringu, który pozwala również dokładnie kontrolować pracę zespołu, wyłapywać popełniane błędy i poprawiać jakość obsługi klienta.

Dzięki temu, że na terenie jednego obiektu znajduje się magazyn części samochodowych i Auto-Serwis klient kupując potrzebną część może zlecić jej wymianę na miejscu lub po przeglądzie w serwisie i stwierdzeniu uszkodzenia jakiegoś podzespołu może go od razu nabyć i wymienić co skutecznie skraca czas naprawy i pozwala zachować konkurencyjne ceny.

Naszym mottem w działaniu jest hasło: "Szanujemy Twój cenny czas!"

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013

Zobacz zdjęcia: GALERIA

Wszystkim zainteresowanym podpowiadamy iż informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.silesia-region.pl


wyprzedaż
narzędzia
galeria
wydarzenia
katalog polmo
kontakt